Hudba hraj!

Skupina Hergottovci prichádza s hudobno-zábavnou show, ktorú poznáte z obrazoviek TV Senzi.

Krst CD Prečo si neprišiel?
Krst CD Hudba hraj!
Rača - Vinobranie 2019

Pestrý program, spojený s tanečnou ľudovou zábavou, vhodný pre všetky vekové kategórie, je ideálny pre rôzne kultúrne podujatia, do tanečných sál, kultúrnych domov, či na námestia, amfiteátre alebo festivaly.

Benefity, ktoré získate spoluprácou:

  • tanečná zábava, spojená s vtipným hovoreným slovom
  • etablovaná hudobná značka, známa z prime-time-u z TV Senzi a Šláger
  • možnosť prizvať rôznych hudobných hostí do programu podľa požiadaviek organizátora - program šitý na mieru
  • skúsenosti s organizovaním programov s vlastným realizačným štábom
  • BENEFIT - možnosť produkcie televíznej relácie - show HUDBA HRAJ!  (možnosť umiestnenia dokrútok o obci, mieste a pod.)
  • show moderuje skupina Hergottovci, ktorá zostaví originálny program

Doposiaľ sme natočili 37 celovečerných TV gala-programov, ktoré ste mali možnosť vidieť na obrazovkách TV Senzi . Západoslovenskej TV a TV Šláger. Vystúpili v nich hostia : Jožka Černý, Pavol Drapák, Ľudovít Kašuba, Gizka Oňová, Mája Velšicová, Jadranka, Andrea Fischer, Otto Weiter, Petra Maxin, Štefan Hruštinec, Daniel Porubský, Soňa Kopčanová, Claudia, skupina EXIL, David Band, Helena Vrtichová, Dušan Grúň, skupina PROFIL, Klimentovci, Marek Bednár, Vlasta Mudríková, Sestry Bacmaňákové, AT Band, Juraj Gahér (ex-SALCO), Rolland z Čirča, skupina Akropola, Pavol Laták, Sendreiovci - Kokavakere Lavutara, Vaneska Korenačková, Maťko Kysel, Bystrická Kasňa a Simonka Mária Halvoníková, Monika Stanislavová, Jozef a Dodo Ivaška, Pavol Stašák, Alena Masná, DH Textilanka, Borovienka, MDH Veselka, Kesanka z Bánova, DH Krojovanka, LUDOVKA.SK, skupina Aspero, Duo Akord - Pagáčovci, skupina Disk, skupina DIOS, skupina Atmos, skupina Vega, skupina Progres, Duo Lapaji, Vlado Ceco Pašek (ex- Duo Servus), Podzoborskí heligonkári, Alenka Valentínyová, skupina KL BAND, Duo Mirka a Ondrej, Marek Dragúň, DJ Besiky, Duo Danyo, Baróni, Luciana Kmeťová, Janissa, Kližania, FSS Komňackí mládenci, Mária Šamajová, Rozmaríny z Bánova, Monika Rigó, Hollósy band, Viktor Family, Beng Bach, Show Moren, M plus M, M - trio, Duo Muzika, FZ Melody, Rytmus z Novej Bošáce, Karol Zálešák, skupina Promis, skupina Alex, Tequila showband, Súrodenci Chalúpkovci, Feješovci, Duo Sonet, Srnka band, Jana Avallone, harmonikár Robo Schaller, skupina Duet, Enriko Řepka a Zuzana Bachletová, Vojto Buchlovič, Rado Lesay, Dušan Čaplák, skupina Žochári, Akcent LIVE, Martin Jakubec, Stanislav Vitáloš ...

HUDBA HRAJ! XIX.

Najväčší program leta 2023 sme pripravili v spolupráci s obcou Semerovo v areáli DK. V piatok 23.júna vystúpili : skupina Dios, Pavol Laták, Stanislav Vitáloš, Vojto Buchlovič, skupina Orions, Duo Akord Pagáčovci, skupina Žochári, skupina Aspero, manželia Silvia a Peter Klimentovci, speváčka Claudia, spevácke duo Enriko a Zuzka a DJ Besiky.

Z programu vzniknú 3 televízne relácie, ktoré uvidíte v TV Šláger Originál.

HUDBA HRAJ! XVIII.

18. pokračovanie našej hudobno-zábavnej show sa uskutočnilo 21.mája opäť v DK Výčapy - Opatovce, opäť s domácimi interprétmi - speváčkou Alenkou Valentínyovou a Podzoborskými . Ďalej účinkovali : Jadranka, Soňa Kopčanová, Duo Sonet, Srnka band, heligonkári Feješovci a Martin Jakubec.

Z programu sa natočili 3 hudobno-zábavné televízne relácie, ktoré odvysiela TV Šláger pravdepodobne na jeseň, presný termín dáme vedieť.

HUDBA HRAJ! XVII.

Najväčší program leta 2022 sme pripravili opäť v spolupráci s obcou Horná Kráľová na tamojšom futbalovom ihrisku. V programe v piatok 2.septembra vystúpili hviezdne mená : Pavol Drapák (ex-Metalinda), Juraj Gahér (spevák zo skupiny Salco), Gizka Oňová, Alenka Valentínyová, Monika Rigó, Hollósy band, Beng Bach & band, Show Moren a Natty, Enriko a Zuzka, DH Krojovanka, skupiny Žochári, Dios, Atmos, Baróni, Akcent LIVE a Tequila showband.

Oba celovečerné televízne programy z Hornej Kráľovej odvysiela TV Šláger Originál v nedeľu 23. a 30.marca 2023 o 16:10h

HUDBA HRAJ! XVI.

Považská Bystrica, námestie; 19.augusta 2022 o 17:00h

V programe vystúpili hostia : Soňa Kopčanová, Barbora Balúchová, FZ Melody, Rytmus z Novej Bošáce, Adam a Karol Zálešákovci, skupina Duet, skupina Vega a DH Textilanka. Program odvysielala v premiére TV Šláger Originál v sobotu 25.februára a 4.marca 2023.

HUDBA HRAJ! XV. Čermany

V nedeľu 24.júla sme pre Vás nakrúcali už 15. pokračovanie našej hudobno-zábavnej show s týmito hudobnými hosťami : Jadranka, Dušan Čaplák, David band, Exil, M-trio, Myjavská cimbalovka a Borovienka.

Program v premiére odvysiela TV Šláger Originál už čoskoro.

HUDBA HRAJ XIV. - Černík

V piatok 13.mája o 17:30h sa uskutočnilo nakrúcanie 14. hudobnobno-zábavnej show Hudba hraj! - tentokrát na futbalovom ihrisku v obci Černík. Vystúpili hostia : Mária Šamajová, Pavol Laták, skupina Progres, Duo Danyo, Enriko a Zuzka, skupina Promis (Jarka Jančichová, Ján Walla, Ján Sedlár, Jaro Jančich), skupina Orions, skupina Alex, country skupina Weekend a tajný hosť - skupina Aspero.

HUDBA HRAJ XIII. - Hlohovec, kino Úsmev

V spolupráci s CD Karolko, MKC Hlohovec a KMS video sme pre Vás 19.apríla 2022 natočili novú hudobno-zábavnú show Hudba hraj! s týmito výnimočnými hudobnými hosťami : Štefan Hruštinec, Bystrická Kasňa (so Simonkou Máriou Halvoníkovou), Peter Tokoš, Marine Brothers, skupina Baroni, skupina Žochári, súrodenci Chalúpkovci, Daniel Porubský a Noro Mészároš.

HUDBA HRAJ XII.

Na doteraz najväčšom nakrúcaní show Hudba hraj! z piatka 3.septembra 2021 na futbalovom ihrisku v obci Horná Kráľová vystúpili hostia : skupina EXIL, Helena Vrtichová, Otto Weiter a Petra Maxin, Dušan Grúň, Jozef a Dodo Ivaškovci, David band, Pavol Laták, Alenka Valentínyová, Soňa Kopčanová, Duo Akord - Pagáčovci, Jana Avallone, Viktor family, Rado Lesay, Janissa, duo Muzika, Beng Bach, M plus M, Enriko Řepka a Zuzana Bachletová, Rozmaríny z Bánova, Mária Šamajová a DJ Besiky. Z programu vznikli 3 celovečerné TV programy, odvysielané v TV Senzi v premiére vždy v sobotu večer - 19.marca, 26.marca a 16.apríla 2022.

HUDBA HRAJ! XI.

V amfiteátri obce Čermany v nedeľu 12.septembra 2021 vystúpili títo hudobní hostia : Jadranka, skupina DISK, skupina Atmos, Akcent LIVE, skupina Aspero, skupina Žochári a speváčky Elena Nagyová a Erika Šimanská. Dátum TV premiéry bol 5. a 12. február 2022

HUDBA HRAJ! X.

8. augusta 2021 sa zrealizovalo podujatie HUDBA HRAJ! 10 v DK Výčapy-Opatovce, ktoré sme kvôli lockdownu museli v septembri 2020 zrušiť. Vystúpili hostia : Mája Velšicová, Gizka Oňová, Alenka Valentínyová, Mária Šamajová, Vaneska Korenačková, skupina Rolland z Čirča, Podzoborskí heligonkári a skupina PROFIL. Termín vysielania v TV Senzi 8. a 15.januára 2022 vždy v sobotu o 20:0h.

HUDBA HRAJ! IX.

25. júna 2021 sme pre Vás nakrúcali v poradí už 9. časť hudobno-zábavnej show HUDBA HRAJ! s hosťami : Otto Weiter a Petra Maxin, Vlasta Mudríková, Ľudovít Kašuba, Duo Mirka a Ondrej, skupina DIOS, Marek Dragúň + DJ Besiky a domáci Komňackí mládenci, ktorí pokrstili svoje nové CD. Premiéra v TV SENZI bola v sobotu 16. a 23.októbra 2021 o 20:00h.

SILVESTROVSKÝ KABARET 4-hodinová show s hosťami:

Lucia Siposová, Alenka Valentínyová, Ivaškovci, Barbora Balúchová, Akcent LIVE, Žochári, Soňa Kopčanová, Peter Tokoš, AT band, skupina Disk, skupina Profil, Petra Maxin, Otto Weiter a Adrián Ohrádka (Ujco Ervín).


HUDBA HRAJ! 8 - s hosťami:

Hostia : Kližania, Baróni, Akropola, KL band, David band; Matej Kysel a Pavol Stašák.

Program z DK Veľký Klíž mal televíznu premiéru počas sobotných večerov 19. a 26. septembra 2020 o 20:00h v TV SENZI.

HUDBA HRAJ! 7

z 25.februára 2020 v KD Komjatice s týmito hosťami:

Vlasta Mudríková a Komňackí mládenci, Marek Bednár, Enriko Řepka, Kesanka z Bánova a skupiny Disk a Žochári.

Program mal televíznu premiéru v najsledovanejšom čase, v sobotu 11. a 18. APRÍLA 2020 o 20:00h v TV SENZI.

HUDBA HRAJ! 6

natáčali sme v KD Výčapy-Opatovce 26. januára 2020 s hosťami :

Alenka Valentínyová, Podzoborskí heligonkári, Luciana, Duo Danyo, skupiny Aspero, Profil, David Band a Noro Mészároš.

Vidieť ste ju mohli v premiére v TV Senzi v 2 častiach, vždy v sobotu, 22. a 29. februára o 20:00h.

HUDBA HRAJ! 5

z 20.novembra 2019 z DK Slovenský Grob, kde Otto Weiter a Zuzana Andelová Sandtnerová slávnostne pokrstili naše 2.CD Prečo si neprišiel?

V programe vystúpili hostia : Sendreiovci, Monika Stanislavová, Silvia a Peter Klimentovci, LUDOVKA.SK, AT BAND a Robo Schaller.

Premiéra bola v TV Senzi 6. a 13.decembra 2019.

HUDBA HRAJ! 4

4. pokračovanie relácie Hudba hraj! sa natáčalo v NKD Rača 6.októbra 2019 s hosťami :

zabávač Martin Kopor, speváčky Alenka Masná, Monika Rigó, Jozef a Dodo Ivaškovci a MDH Veselka. Program odvysielala TV Senzi 8. a 15.novembra 2019.

HUDBA HRAJ! 3

Program z 12. júna 2019 v Bernolákovskej Pálenici, odvysielala TV Senzi 6. a 13. septembra 2019 o 20h s týmito hudobnými hosťami :

Jožka Černý, manželské spevácke duo Andrea Fischer a Otto Weiter, heligonkárky Sestry Bacmaňákové & Daniel Smolka (Heligónka Kysúc) a laureát ceny Karola Duchoňa, spevák Daniel Porubský.

© 2023 Ján HERGOTT | Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky